درباره ما
کاربانو، در خدمت بانوان ایران زمین

سایت کاربانو، نخستین سایت جامع اطلاعات، نمایشگاه و فروشگاه زنان کارآفرین و صاحب کسب و کار ایران زمین، با هدف معرفی بانوان فعال در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … راه‌اندازی شده است.
صاحب امتیاز این سایت، کانون تبلیغاتی شباویز شایگان، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با 10 سال سابقه‌ی فعالیت، به مدیر مسوولی مرضیه ایزدیان، عضو انجمن زنان کارآفرین و استاد دانشگاههای تهران در حوزه ی ارتباطات و روابط عمومی بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
با توجه به این که هیچگاه فعالیت‌های بانوان ایرانی در یک مجموعه معرفی نشده و به صورت موردی به مردم ارایه شده، ضرورت وجود چنین سایتی کاملا احساس می‌شد. به همین دلیل در این سایت، افزون بر ارایه‌ی خواندنی ها و اخبار کارآفرینی، یک صفحه‌ی اختصاصی برای هر یک از بانوان کارآفرین در نظر گرفته شده، که در آن زندگی‌نامه و کسب و کار و خدمات و محصولات وعکس‌های مورد نظر آنها درج می‌شود.
همچنین بخش نمایشگاه مجازی، برای معرفی کسب و کارهای بانوان در نظر گرفته شده، که با توجه به نوع کار خود می‌توانند با هزینه‌ای مناسب کسب و کار و محصولات خود را به نمایش بگذارند.
در بخش فروشگاه مجازی، بانوانی که تولید کننده‌ی محصولات مختلف هستند، ولی به دلیل نداشتن امکاناتی چون فروشگاه و سایت و … این محصولات را به فروش برسانند، می‌توانند با همکاری کاربانو دست سازه‌ها و محصولات خود را بفروشند.